Dijital merkezli kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermek için kurulan VerySoft Bilgi Teknolojileri A.Ş. 2010’lu yılların başından bu günlere dek iş ortaklarının güvenini ve müşteri memnuniyetini sağlamak onlarla güçlü bağlar kurmak, müşterilerine firma veya marka değeri katan inovatif çözümler ile kaliteli, profesyonel dijital çözümeler sunmaktadır.

Profesyonel iş planlarımıza, dijital reklam süreçlerindeki tecrübelerimize, teknik ve tasarım becerilerimize güvenerek, yıllardır kalifiye çözüm arayan müşterilerimizle çalışmaktayız.

İstek ve görüşleri temel alan yaklaşımlar ile sonuca odaklanır, en iyi ve ideal şekilde işimizi sonuçlandırırız.

Müşterilerimizin kurumsal kimliklerini, modern, özgün, teknolojik mükemmellik ve adımızın bir nişanesi olarak kreatif bir şekilde dijitale taşımak ve tutunmalarını sağlamak sorumluluğu bilincindeyiz.

2011

KURULUŞ

Bilgisayar ve çevre birimleri alanında kurumsal teknik destek firması olarak sektöre başladık.

2014

YAZILIM

Yazılım alanındaki ilk profesyonel faaliyetimize ZEN pırlanta Avcılar şubesi e-ticaret ve online ödeme alma altyapısı kurulumu ile başladık.

2015

DİJİTAL REKLAMLAR

Çevremizde faaliyet gösteren kobi ve işyerlerini Google reklamlarıyla tanıştırdık.

2017

YAZILIM PROJELERİ

Müşteri ilişkileri yönetiminden, restoran yönetimine kadar bir çoksektörel ve genel yazılım ürünlerimizi yayına aldık.

2020

E-Posta Servisi

%100 Yerli ve KVKK uyumlu e-posta servisi Yetkin Posta’yı faaliyete aldık.

2021

GOOGLE PARTNER

Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumları ve firmalarının yüksek meblağlı reklamlarını yönetirken Google Türkiye Partner Ofisi olmayı hak kazandık.

2022

E-TİCARET ALTYAPISI E-VERY

Yılların birikimi ve tecrübeleriyle harmanladığımız e-very e-ticaret sistemlerini yayınladık.

Gelecek dijitalde bilinciyle ülkemiz ve yarınlarımız için üretip dünyaya pazarlayacağımız günlerin hazırlıklarını bugünden yapıyoruz!