FACEBOOK REKLAMLARI

Facebook'la Potansiyel Müşterilerinize Ulaşın

Facebook, Türkiye'de en hızlı büyüyen ve en fazla üyesi olan sosyal medya platformudur. Sadece genç nüfusu değil, aynı zamanda internet ve teknolojiye ilgi duyan kariyer sahibi insanları da bünyesinde barındırmaktadır. Reklamlarınızın sosyal medya platformları üzerinden yayınlanması, firmanızın veya ürünlerinizin daha kolay bir şekilde tanıtılmasına ve paylaşıma açılmasına yardımcı olabilir. Bu sayede reklamınızı bir kez yayınlamanızla birlikte birden fazla potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz. Sosyal medyada yapılan reklamın en büyük avantajı budur.

Paket Satın Al

MALİYET AVANTAJIYLA, MARKA BİLİNİRLİĞİ SAĞLAYIN

Ürün ve hizmetinizi ulaştırmak istediğiniz en doğru hedef kitleye ulaşmak için facebook reklamlarına ayırdığınız bütçe, en verimli şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

MAKSİMUM PERFORMANS, MİNİMUM MALİYET

Hesabınızı en yüksek performansı elde edecek şekilde iyileştiriyoruz. Aynı reklam bütçesiyle daha verimli sonuçlar almanızı sağlıyoruz. Reklamlarınızı mümkün olan en yüksek konumlara yükseltiyoruz. Yüksek kalite puanı ile maliyetlerinizin düşmesini sağlıyoruz. Google Ads’de minimum harcama zorunluluğu yoktur. Reklamlar için ödeyeceğiniz tutarı siz belirleyebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse: reklamınıza 20 TL’lik bir günlük bütçe ve her ziyaretçi için 20 kuruşluk bir maksimum maliyet belirlerseniz reklamlarınız gösterildiğinde değil yalnızca birisi reklama tıkladığında 20 kuruşunuz günlük bütçenizden düşer. Anahtar kelimeleri seçme ve bütçenizi üst düzeye getirme konusunda bilinçli kararlar verebilmeniz için anahtar kelime trafiği ve maliyet tahminleri veriyoruz. Ürün veya hizmetleriniz için sizi bekleyen potansiyel müşterilerin boyutunu öğrenmek için bize danışın!

TELEFON / TİCKET / E-POSTA DESTEĞİ

Reklamlarınız hakkındaki tüm konular için bilgi bize ulaşabilirsiniz. Canlı online destek, telefon, ticket, e-posta araçlarıyla bize haftanın 7 günü 09:00, 17:30 saatlerinde doğrudan ulaşabilirsiniz. Ayrıca 24 saat e-posta ve ticket destek hizmetimiz aktiftir.

ÜCRETSİZ EK HİZMETLER

DijitalKA ile çalışmaya başladığınız anda reklamlarınızdan maksimum verim alıp potansiyel müşterileri, müşterinize dönüştürmek için bir VerySoft ürünü olan CRM’i ücretsiz kullanmaya başlayacaksınız. Reklam görselleri ve benim işletmem kaydı ve SEO analizi de ücretsiz ek hizmetlerimiz arasındadır.

HEDEF KİTLENİZE ETKİLİ REKLAMLAR

Facebook reklamları birçok farklı hedef kitle seçeneği sunar ve bu seçenekleri doğru bir şekilde kullanarak ürününüz ya da hizmetiniz için en doğru kitleye ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra, farklı hedef kitleler için özel olarak tasarlanmış reklam kampanyaları oluşturarak geri dönüşlerinizi artırabilirsiniz. Örneğin, bir gençlik kampı için gençlere yönelik bir reklam kampanyası, aynı kampın ailelere yönelik bir reklam kampanyasından farklı olacaktır. Bu şekilde, her hedef kitle için uygun mesajları ve görselleri kullanarak daha etkili bir reklam stratejisi oluşturabilirsiniz.